bq2lyl6ccaadvdu2_1

Lievaart Trucks

Lievaart Trucks is volledig gespecialiseerd in (gebruikte) trucks en trailers, onderhoud, reparaties en exportkeuringen. We realiseren zon 70% van de omzet via export. In Nederland verkopen we vooral jong gebruikte trucks en trailers. Doorlopend staan er circa 350 eenheden op voorraad en dagelijks komt er nieuwe voorraad binnen.

Bent u op zoek naar een specifiek type voertuig? Ook voor een zoekopdracht is Lievaart Trucks het juiste adres!

"We kopen regelmatig grote partijen trucks & trailers in.
Daardoor hebben we een groot en wisselend aanbod
en kunnen we ook grotere partijen leveren."

Lievaart Trucks is ontstaan doordat Jan Lievaart Sr. in 1984 zijn eerste vrachtwagen kocht voor transport. Zijn transportbedrijf groeide snel, net als het aantal vrachtwagens. Later, in 1997, benutte hij zijn kennis en ervaring voor de oprichting van Lievaart Trucks B.V. Sinds de start is het bedrijf elk jaar gegroeid.

Inmiddels is de tweede generatie toegetreden in het bedrijf, Jan-Arie Lievaart is inmiddels algemeen directeur van Lievaart Trucks. Jan Lievaart en zijn zoon Jan-Arie zijn nu samen eigenaar van het bedrijf.

Team

_mg_0228

Jan Lievaart | Directeur / Inkoop / Algemene zaken
+31(0)6 53 25 04 89 | jan@lievaart.nl

_mg_0245

Jan-Arie Lievaart | Directeur / Verkoop / Import / Export
+31 (0)6 22 47 49 36 | janarie@lievaart.nl

_mg_0237

Melissa Lievaart | Project Manager
+31(0)6 53 97 98 06 | melissa@lievaart.nl

_mg_1694-12

Wilco van Herwijnen | Verkoop
+31 (0)6 20 56 21 01 | wilco@lievaart.nl

_mg_0220

Dennis Peele | Verkoop Administratie
+31(0)6 10 95 82 34 | dennis@lievaart.nl

_mg_2322-1

Pjotr de Roo | Inkoop
+31 (0)6 51 68 81 42 | pjotr@lievaart.nl

_mg_0624

Willem van Schagen | Planning en Vervoer
+31(0)6 51 48 30 76 | willem@lievaart.nl

_mg_0215

Jos Verbeek | Financieel Administrateur
+31(0)6 10 02 69 28| jos@lievaart.nl

_mg_0630

Pieter Schoon | Bedrijfsautotechnicus
+31 (0)183 449 162

  • © Lievaart Trucks B.V.
  • Distributiestraat 41
  • 4283 JN Giessen
  • Tel: +31183449162
  • Fax: +31183449450
  • info@lievaart.nl
Wij steunen: