O nas

Jan Lievaart kupił swoją pierwszą ciężarówkę w roku 1984. Jego firma transportowa szybko się rozrastała, a liczba ciężarówek rosła. Nieco później, w 1997 roku, wykorzystał on swoją wiedzę i doświadczenie i założył firmę Lievaart Trucks B.V. Od tego czasu wielkość sprzedaży rośnie z roku na rok. Obecnie w firmie Lievaart Trucks pracuje już drugie pokolenie rodziny Lievart. Jan Lievaart jest współwłaścicielem spółki wraz ze swoim synem, Janem-Arie.

Spółka specjalizuje się w handlu ciężarówkami, przyczepami, naczepami oraz częściami zamiennymi. Obecnie 90% naszych obrotów stanowi eksport. W Holandii sprzedajemy przede wszystkim mało stare używane ciężarówki i nowe samochody ciężarowe, oraz przyczepy.

Lievaart Trucks zawsze ma na składzie 350 używanych ciężarówek, ciągników i przyczep. Co tydzień mamy nowe pojazdy. Wyszukujemy również pojazdy według wymogów klientów.

Kontakt osobisty to słowo kluczowe, określające sposób, w jaki prowadzimy interesy. Pracujemy w małym, zaangażowanym zespole. Zawsze mają Państwo do czynienia z jedną osobą, do której można się zgłosić po pełną ofertę naszych usług. Oferujemy atrakcyjne ceny. Ponadto wiedzą Państwo, czego można od nas oczekiwać. W Lievaart Trucks honorujemy wszystkie nasze umowy!

Trucks & Trauler: Tour Business!

"Regularnie kupujemy duże partie ciężarówek i przyczep. Dzięki temu oferujemy szeroki i różnorodny asortyment, oraz możemy realizować duże zamówienia."

Zespół

_mg_0228

Jan Lievaart | Dyrektor / Zakupy / Sprawy ogólne
+31(0)6 53 25 04 89 | jan@lievaart.nl

_mg_0245

Jan-Arie Lievaart | Dyrektor / Sprzedaż / Import / Eksport
+31 (0)6 22 47 49 36 | janarie@lievaart.nl

_mg_0237

Melissa Lievaart | Kierownik Projektu
+31(0)6 53 97 98 06 | melissa@lievaart.nl

_mg_1694-12

Wilco van Herwijnen | Sprzedaż
+31 (0)6 20 56 21 01 | wilco@lievaart.nl

_mg_0220

Dennis Peele | Dokumentacja
+31(0)6 10 95 82 34| dennis@lievaart.nl

_mg_2322-1

Pjotr de Roo | Zakupy
+31 (0)6 51 68 81 42 | pjotr@lievaart.nl

_mg_0624

Willem van Schagen | Zaopatrzenie
+31(0)6 51 48 30 76 | willem@lievaart.nl

_mg_0215

Jos Verbeek | Administracja
+31(0)6 10 02 69 28 | jos@lievaart.nl

_mg_0630

Pieter Schoon | Mechanik
+31 (0)183 449 162

  • © Lievaart Trucks B.V.
  • Distributiestraat 41
  • 4283 JN Giessen
  • Tel: +31183449162
  • Fax: +31183449450
  • info@lievaart.nl
Wspieramy: